Stefan
Keymaster

Salut Razvan,

Imi dau seama ca ai investit ceva timp in toata dezvoltarea. Asa cum zici si tu unele lucruri ies mai bine altele mai putin bine (din cauze multiple: bani, lipsa de info etc.). Pana la urma cel mai important mi se pare sa primim informatii de la colegi si sa evaluam riscurile unei implementari vs modificarile necesare si pe urma sa luam decizia cum procedam mai departe. Sunt sisteme mai scumpe si mai ieftine, care se pot aplica intr-o casa fara sa faci iar santier sau la care trebuie sa te apuci de gaurit, tras fire etc. Pana la urma cel mai important e sa facem alegerile stiind si alternativele cu pro si contra si sa implementam ce credem ca e util pentru noi.
Eu te felicit pentru munca depusa si ca ne-ai impartasit informatiile de mai sus.

Aveam o intrebare pentru tine. Cand ai zis ca verifica daca este cineva in casa in ultimele 5 minute se bazeaza pe locatia telefoanelor in HA (Home/Away) sau verifici altfel?

Thanks!

©2022 SmartHome360.ro Totul Despre si Pentru Smart Home! Partener LoxonePartener KNX

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Creează cont