Vizualizare 15 articole - 1 la 15 (din 28 în total)
  • Autor
    Andrei K.
    Keymaster

noh am terminat filmuletul cu giveawayul…
    ca am mai avut de zis niste lucruri :)))
    Conditiile is aceleasi… tre’ numa sa postati pe forum ceva relevant si o sa aleg castigatorii in functie de asta… cel mai probabil marti-miercuri o sa aleg, ca maxim intre sarbatori sa fie expediate toate premiile! 🎅🎁🎄
    Noh sa va uitati ce am de zis… ca tre sa facem ceva sa nu mai avem atatea produse resigilate :))) da problema e mult mai grava decat produsele noastre resigilate… 😕 #staysmart 😎

florin.is
    Participant

Succes tuturor participanților!

peizan
    Participant

Cel mai mult ma streseaza ideea ca o sa primesc o punga cu produse de care nu am naparat nevoie si o sa-mi petrec revelionul gandindu-ma ce proiect sa inventez ca sa le folosesc… Ca deh, daca tot le-am primit, tre sa le si folosesc… 😀

Liviu
    Participant

Cred că sunt puține echipamente cărora nu le-am putea găsi o utilitate, mai ales dacă ești un tech guy…

Levi
    Participant

Sa fie primite. Voi avea cu ce sa imi mai ocup timpul.

Andrei K.
    Keymaster

#REZULTATE :))

Avem in felul urmator… 5 premii au fost acordate de catre mine pt clienti, electricieni, membri grupului de fb, persoane care ne-au ajutat pe noi de-a lungul anului si am considerat ca trebuie recompensati! Aproximativ 50 de membri ai forumului au primit un punctaj de la domnul @stefan in functie de: relevanta content, nr topicuri, nr raspunsuri, poza avatar, etc. Eu doar am dat “sort largest to smallest” si am ales primii 20! Asta ca sa nu avem discutii… :)) oricum de acum incolo stim exact ce sa facem cu produsele pe care le primim retur, pe care le scoatem de la vanzare din diverse motive, samd – o sa le dam cadou pe forum, grup fb in functie de activitatea membrilor! Acuma vedem daca lunar sau de 3x pe an… dar ideea e ca o sa mai avem Giveaway-uri… :X

Siii… castigatoriiiiii… suuuunt… intr-ooo oarecare ordine random:

1 – @danadrian

2 – @dragosbogoie

3 – @alberto

4 – @empire

5 – @andrei-lazarov

6 – @razvan

7 – @lucianpaiscar

8 – @adrianxr

9 – @duculete

10 – @stoleruioan-aurel

11 – @gabipintea

12 – @chiforandrei

13 – @ionutcojocaru

14 – @mihai

15 – @gonzolicu

16 – @inspiron

17 – @csongasz

18 – @albuemil

19 – @rclaudiu

20 – @marian

21 – @foltut

22 – @stefan

23 – @sircaalexandru

24 – grup FB – Vreme Virgil

25 – grup FB – Ionut Bortan

Reclamatiile online se depun la ghiseu :))) Nu, serios… daca ne-a scapat ceva si credeti ca trebuia sa fiti pe lista, lasati un comment, analizam situatia si primiti un punct extra la urmatorul giveaway 🙂 ca noh… greseli se intampla… mai avem si noi de lucru pe langa giveawayuri :)) Noh… Sarbatori Fericite! Sa avem un an cat mai #smart! siii… sa trimiteti mail cu datele de livrare (nume complet, adresa completa, nr tel) la contact@smarthome360.ro – specificati daca doriti sa primiti cadoul doar in Ianuarie! Ca noi incercam sa expediem luni-marti-miercuri tot… Noh… sa avem un an mai smart! XOXO :))

Giveaway-1

Giveaway-2

Giveaway-3

Giveaway-4

mos-smart

Dragos
    Moderator

Multumim Andrei, sarbatori fericite!

Razvan
    Participant

Mulțumesc, @andreik și mulțumesc, @stefan!

Sărbători fericite s-aveți!

Alberto
    Participant

Ho ho ho !!! Mulțumim moshului cel tanar ! Crăciun fericit !

Mihai
    Participant

Multumesc @andreik si @stefan pentru premiu. Sincer am invatat multe de pe acest forum de cand s-a deschis si am urmarit cu placere mereu grupul de fb de unde am invatat de asemenea. Succes in continuare la tot ce faceti. Sarbatori fericite!

Catalin
    Participant

Mulțumesc frumos pentru cadou!!!
    Abia aștept să deschizi și să vin să îți fac o vizită.
    Crăciun fericit!!!!

Andrei
    Participant

Sărbători fericite tuturor și felicitări!! Mulțumim!

Sztanka Csongor
    Participant

Mulțumesc frumos!
    Crăciun fericit @andreik !
    Sărbători fericite tuturor!

Aurel
    Participant

Mulțumesc mult, Andrei, pentru gest și pentru tot ajutorul pe care mi l-ai dat de câte ori te-am solicitat. Sărbători fericite.

AdrianXR
    Participant

Sărbători fericite tuturor! Mulțumim!

Vizualizare 15 articole - 1 la 15 (din 28 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

©2022 SmartHome360.ro Totul Despre si Pentru Smart Home! Partener LoxonePartener KNX

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

Creează cont